Kontaktuppgifter

Om du av någon anledning känner att du behöver komma i kontakt med någon av våra medlemmar finner du kontaktuppgifter till respektive bolag här nedanför.

AF Fastigheter

Anders Fransson
0492-56 66 40
Kvarnängsgatan 3, 598 39 Vimmerby
info@nilsbuss.se

NB Fastigheter AB

Anders Fransson
0492-56 66 40
Box 47, 598 21 Vimmerby
anders.fransson@nilsbuss.se

Anette Wetterström

Anette Wetterström
070-600 40 34
Kvarnängsgatan 3, 598 39 Vimmerby
anette@nilsbuss.se

AB Saxberget

Johan Hemmingsson
070-517 19 11
Box 223, 598 23 Vimmerby
info@saxberget.se
www.saxberget.se


Bruzahem AB

Markus Kyllenbeck
070-715 70 79
Torggatan 10, 598 97 Mariannelund
markus.kyllenbeck@bruzahem.se

Lundin/Kv. Göken

Magnus Lundin
070-52 125 00
Reutersgatan 8, 598 30 Vimmerby
magnus@telecenter.nu

Vimarhem AB

Johan Olehn
0492-769 149
Lögstadsgatan 6, 598 39 Vimmerby
johan.olehn@vimmerby.se

Vimmerby Tidning & Tryckeri

Christian Ingemarsson
070-672 39 00
Stångågatan 46, 598 37 Vimmerby
christian.ingemarsson@vimmerbytidning.se

Vimmerby Fabriks & Hantv. För C/O Peas Konsult

Pea Torstensson
070 -207 29 32
Gamla Hultsfredsv. 41, 598 40 Vimmerby
pea.thorstensson@telia.com

Carcus AB

Magnus Palmgård

Box 28, 598 21 Vimmerby
magnus.palmgård@tobosulotion.se

Vimmerby Mässhallar AB

Håkan Carlsson
070-511 80 00
S.Industrigatan 15, 598 40 Vimmerby
hakan.carlsson@materialmannen.se

Fogelvik Fastigheter AB

Niklas Andersson
073-357 68 86
Storgatan 2, 615 30 Valdermarsvik
niklas@fogelvikfastigheter.se

Vimmerby Stadshotell

Joakim Carlqvist
070-812 11 90
Stora Torget 9, 598 37 Vimmerby
joakim@uthyres.com

Vimmerby Vandrarhem

Johan Qwarnström
070-790 00 06
Ringvägen 26, 598 35 Vimmerby
johan@vimmerbyvandrarhem.nu

VBO Fastighets AB

Simon Fransson
0492-56 66 40
Kvarnängsgatan 3, 598 39 Vimmerby
info@vbo.se
www.vbo.se

Familjen Ericsson Bostäder AB

Fredrik Ericsson
070-417 60 13
Sevedegatan 34, 598 37  Vimmerby
fredrik@torebobygg.se
torebobygg.se